KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 17515051
nr 1751 5051
Akvareller
2 st, Oidentifierad konstnär. Bilar. Signerad, daterad 2010. Akvarell, bildmått: 29x46 cm, yttermått inklusive ram: 53x67 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 december 2025
kl 20:47:55
15/12 19:59:46